OS ČMS se distancuje od Zemanovy servility k rasistickému režimu v „Izraeli“

oscms

Odborové sdružení Čech, Moravy a Slezska se distancuje od návštěvy prezidenta republiky v tzv. Izraeli, v okupované Palestině. České třídní odbory se distancují od prezidentovy hlasité podpory rasistické ideologie sionismu a od jeho servility k vládnoucím fašistickým kruhům. Prohlášení českého vazalství sionistickému lobby není naším jménem!

Upozorňujeme, že sionismus je rezolucí Valného shromáždění OSN č. 3379 označen za jednu z forem rasismu. Upozorňujeme, že Izrael je jedním z hlavních tajných podporovatelů Islámského státu a jedním z nejdůležitějších spojenců zrůdného saúdskoarabského režimu.

I toto ukazuje na pokrytectví pravice, která volá po české zahraniční politice jako po politice lidských práv, a v otázce podpory apartheidu proti původním obyvatelům je s prezidentem zajedno. Naše buržoazní politická scéna znovu ukázala, že je to jen a pouze páchnoucí jímka a že političtí představitelé jsou ubohé loutky izolovaného sionistického režimu.

Mlčení politických stran k takové hlasité podpoře kriminální a rasistické ideologie sionismu, podpoře izraelského apartheidu a rasové segregace a legitimizaci okupace vnímáme jako projev slabošství.

Vždy budeme jako třídní odbory spolu se svými skoro sto miliony soudruhy ze Světové odborové federace a celým zbytkem lidstva stát na straně palestinského národa a demokraticky cítících izraelských občanů. Jediná možnost pro řešení situace v regionu je přátelské soužití a spolupráce, nikoli rasismus, šikana a okupace.

Zeman svými gesty podpořil Netanjahuovu fašistickou politiku, politiku etnického čištění a jen ukázal, že je to pouze bezohledný kašpar oligarchie, nikoli prezident suverénní republiky a jejího suverénního lidu. Loutek jsme si za 30 let užili až příliš, poslední hlava privatizovaného státu dala našemu národu ke stému výročí jeho státnosti dárek v podobě pěti minut slávy na hromadě mrtvol.

Netanjahuova vláda si bere ve své rétorice za rukojmí oběti rasové perzekuce let 1939–45, zatímco ve svých slovech a činech uskutečňuje hitlerovskou politiku ve 21. století. Česká podpora této politiky je jen stěží smytelná hanba!

 

Pryč s rasismem, sionismem a okupací!

Sekretariát OS ČMS