Havlisté v Brně uctili gestapáky! Svůj k svému!

heydrich

heydrichDíky aktivitě brněnských havlistů byla připsána na pamětní desku vězněným ve věznici na Cejlu i jména řady kolaborantů či vykonavatelů nacistické tyranie. Patří sem i brněnský Mengele či velitel popravčí čety.

Účel světí prostředky, řekli si zřejmě věrni odkazu svých idolů brněnští sluníčkáři a zamířili nejen proti domnělým „zločinům“ komunismu, ale i proti národní očistě a potrestání válečných zločinců po roce 1945. Je to jen další důkaz o tom, že je česká politická scéna prolezlá potkany a že zde vane zatuchlý vzduch druhé republiky, ne-li éry pozdější.

Fašizoidní lůza s hlavou vymytou antikomunismem a se vzhledem exotů zase jednou dala najevo, jak to přes všechna slova o demokracii, svobodě a fráze o „pravdě a lásce“ s tímto národem myslí.

Co čekat od lidí, kteří opěvují Václava Havla, jehož strýc Miloš byl členem Národní obce fašistické a jehož rodina otevřeně kolaborovala s nacisty?

Co čekat od lidí, kteří hystericky podporovali na Hrad Karla Schwarzenberga, jehož otec byl členem fašistické organizace Vlajka a jehož tchán byl jedním z předních nacistů?

Co čekat od lidí, kteří se otevřeně omlouvají potomkům nacistických okupantů a žádají „smíření“ českých obětí se svými fašistickými tyrany?

Za liberalistickou batikou a duhovými praporky se skrývá obyčejná hnědá košile!          

 M.